Úvod > Zahradní technika > Obecné rady > Bez čeho se na zahradě určitě neobejdete

Bez čeho se na zahradě určitě neobejdete

I nákupy zahradní techniky se pomalu přesouvají z kamenných obchodů na internet. Šetří to čas, výběr je přehlednější, ani sebešikovnější prodejce vás neukecá na předraženou novinku, protože máte doma na počítači jasně dané nabídky, popisy přístrojů, takže srovnáváte sami a s klidnou hlavou.

Samozřejmě, že pokud potřebujete opravdu odborně poradit (například zakládáte vaši první zahradu), asi speciálku navštívíte. Ale čím je sezona více v proudu, tím budete mít na obcházení krámů méně času a internetové kšefty jedou pořád, i v noci, takže v nich stejně jednou skončíte.

A my vám(zkušeným se omlouváme, tohle je stručný návod pro opravdové amatéry) prozradíme, bez kterých pomocníků se dnes už neobejde opravdu žádný zahrádkář:

Motorová kosa

maximálně usnadní sečení trávy. Její princip navazuje na klasické křovinořezy, ale na rozdíl od nich je motorová kosa na kolečkách, takže si zahrádkář nepochroumá záda a nenamůže ruce. Kosa je velmi tichá a výkonná, a navíc s ní lze sekat trávu také kolem plotů a zdí.

Elektrický provzdušňovač

regeneruje trávník tím, že uvolňuje cestu ke kořenům vzduchu, vodě a výživným látkám. Navíc kořeny osvobodí od mechů, lišejníků, prorůstajících rostlin a zbytků posekané trávy. Trávník se tím krásně zazelená a bohatě houstne.

Elektrický drtič

je pomocníkem v každé zahradě, kde vzniká po celý rok množství zahradního odpadu. Co s ním? Stačí použít výkonný drtič, který je navíc ekologický, a tráva, listí, malé větve a kořeny se lehce připraví pro kompostování. Kompost je přirozené hnojivo, které přispívá k lepšímu růstu rostlin i plodin.

Sekačky

usnadňují zahrádkářům práci se stále rostoucí trávou. Nabídka specializovaných firem je skutečně přepestrá - od ručních, přes benzínové, elektrické, akumulátorové, až po solární a mnohé další.

Velký výběr zahradní techniky naleznete na https://www.obchody24.cz/dum-byt-zahrada.

 

 
 
rady k nákupuservisy

Rady-Testy.cz

INFOLINKA: 800 100 929   (Po-Pá 8.00 - 17.00)  |  tel.: 596 965 968, e-mail: info@obchody24.cz

URL adresa: https://www.rady-testy.cz/bez-ceho-se-na-zahrade-urcite-neobejdete

 
Publikování nebo další šíření obsahu serveru rady-testy.cz je bez písemného souhlasu firmy Online nákupy a.s. zakázáno.
(c)  Online nákupy a.s., kontakt: info@rady-testy.cz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace