Úvod > Domácí spotřebiče > Dětský program > Chytří pomocníci pro Vaše dítě

Chytří pomocníci pro Vaše dítě

V dnešní době je kontrola miminka pomocí dětské chůvičky součástí téměř všech domácností, kterým se potomek právě narodil. Na trhu jsou levné, i ty dražší, které nabízejí rozšířenou nabídku funkcí, třeba záznam hlasu rodičů či možnost přehrávat miminku relaxační hudbu.

Druhy chůviček na našem trhu

Analogové chůvičky - Tento typ chůviček se hodí do prostředí, kde není velká pravděpodobnost narušením provozu jinými chůvičkami, tzn. v méně obydlených oblastech (vesnice, chaty, chalupy, příroda apod.)

Digitální chůvičky - Jsou mnohem rozšířenější, vhodné pro využití ve městech, ovšem signál může být narušen např. jehličnatými stromy, proto se nehodí do přírody.

Videochůvičky - Videochůvičky umožňují mimo zvukovou kontrolu i kontrolu vizuální, tedy rodiče mohou mimo pláč dítěte kontrolovat i to, v jaké poloze např. dítě spinká apod.

Obecné parametry

Vybrat si můžete buď jednosměrnou, nebo dvousměrnou chůvičku, jak název napovídá, zvuk jde buď pouze od dítěte k rodičům nebo v případě obousměrných lze k dítěti i promluvit, uklidnit ho hlasem apod. Užitečná funkce je zobrazení případných zvukových projevů dítěte při snížené hlasitosti, kdy přístroj na pláč dítěte upozorní světelným signálem, samozřejmostí je nastavitelná míra hlasitosti v obou směrech vysílání.

Monitory dechu

Monitorování dechu dítěte je speciální druh chůvičky, který se umístí pod deku, na které dítě spí. V případě, že dítě dýchá nepravidelně nebo dýchat přestane, spustí se alarm, který rodiče upozorní na případný nepříznivý stav dítěte. Monitor dechu dítě nijak neomezuje ani netlačí, snímací deska se dítěte nedotýká, nemůže tak narušit jeho spánek.

Ostatní funkce

Dražší chůvičky umí mimo monitorování miminka např. hrát předem nastavenou hudbu pro uklidnění a relaxaci nebo produkovat různé světelné hry. Tyto funkce navíc samozřejmě nejsou nezbytné, nicméně mohou být pro uklidnění miminka k užitku.

Dětskou chůvičku přesně pro vaše potřeby si jistě vyberete např. na www.obchody24.cz.

 

 
 
rady k nákupuservisy

Rady-Testy.cz

INFOLINKA: 800 100 929   (Po-Pá 8.00 - 17.00)  |  tel.: 596 965 968, e-mail: info@obchody24.cz

URL adresa: https://www.rady-testy.cz/chytri-pomocnici-pro-vase-dite

 
Publikování nebo další šíření obsahu serveru rady-testy.cz je bez písemného souhlasu firmy Online nákupy a.s. zakázáno.
(c)  Online nákupy a.s., kontakt: info@rady-testy.cz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

 
zavřít náhled  zavřít náhled
kliknutím obrázek zavřete