Úvod > Domácí spotřebiče > Pomocníci do kuchyně > Dejte si perfektní ranní kávu! Poslouží vám nová plně automatická espressa Caffé Grande

Dejte si perfektní ranní kávu! Poslouží vám nová plně automatická espressa Caffé Grande

Úžasné nápady a skvělé detaily se spojují v nových, plně automatizovaných automatech na přípravu espressa od AEG-Electrolux. Caffé Grande CG 6200 přináší maximální požitek z kávy, samozřejmě nejen té ranní?

Nové modely vynikají zejména výkonnější soustavou na mletí, která odstraní případné obavy z pomalého provozu. Díky inovované elektronice automat poskytne vyšší spolehlivost. Další předností je volič páry nebo horké vody, ideální pro napěnění mléka nebo pro šálek čaje. Nová optimalizovaná spařovací jednotka zajišťuje tišší chod spotřebiče.

Čelní ovládání přístroje přináší řešení řady dosavadních problémů s umístěním, neboť nový zásobník na vodu se plní a nasazuje zpředu. Kávovar tak zůstává na svém místě. Praktický a pohodlný je také odnímatelný zásobník na kávová zrnka, který je díky svému umístění na přístroji dobře přístupný.

Již samotný elektronický integrovaný mlýnek na kávu vytváří optimální předpoklady pro to, aby si nové espresso a kávovary od AEG-Electrolux oblíbil každý. Mlýnek namele požadované množství kávových zrn vždy čerstvě - jednou nahrubo, jednou najemno, podle gusta. Důmyslné automatické uzavírání ve dně odnímatelného zásobníku na kávu zabraňuje, aby se při doplňování ztratilo byť jediné zrnko. Pokud je zásobník místo zrnek naplněn mletou kávou, přístroj tuto skutečnost rovněž automaticky rozezná. Připlete-li se mezi kávová zrnka kamínek, přístroj toto cizí těleso automaticky zaznamená dříve, než může dojít k poškození kávomlýnku.

Nároky kladené na plně automatizovaný provoz splňuje automat na kávu Caffé Grande CG 6200 při čištění a údržbě. Přístroj rozpoznává stav vody a přihlásí se, pokud nastane čas vhodit tabletu proti vodnímu kameni, čisticí tabletu nebo vyprázdnit zásobník na příchutě. Proplachování, čištění a odvápnění vyřizuje programovatelná automatika, bezpečnost zajišťuje automatické vypínání. Při vypnutí nepotřebují přístroje žádný elektrický proud.

Skupina Electrolux je největší světový výrobce spotřebičů pro kuchyň, úklid a venkovní použití, jako jsou ledničky, pračky, sporáky, vysavače, řetězové pily, sekačky na trávu a zahradní traktory. Každoročně koupí zákazníci skupiny Elektrolux ve více než 150 zemích světa přes 55 milionů spotřebičů značek AEG-Elektrolux,, Electrolux a Zanussi, Frigidaire, Eureka a Husqvarna.

olp

 

 
 
rady k nákupuservisy

Rady-Testy.cz

INFOLINKA: 800 100 929   (Po-Pá 8.00 - 17.00)  |  tel.: 596 965 968, e-mail: info@obchody24.cz

URL adresa: https://www.rady-testy.cz/dejte-si-perfektni-ranni-kavu-poslouzi-vam-nova-plne-automaticka-espressa-caffe-grande

 
Publikování nebo další šíření obsahu serveru rady-testy.cz je bez písemného souhlasu firmy Online nákupy a.s. zakázáno.
(c)  Online nákupy a.s., kontakt: info@rady-testy.cz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace