Úvod > Domácí spotřebiče > Obecné rady > Designové spotřebiče: Inspirace v high-tech stylu nejen pro muže

Designové spotřebiče: Inspirace v high-tech stylu nejen pro muže

Především muži si vybírají spotřebiče v chladném high-tech stylu. (Ale přiznejme, své příznivkyně však mají tyto aerodynamické kousky bílé techniky i mezi ženami!) Konečně, ne jednomu výrobci bílé techniky vytvářejí design známí tvůrci karosérií automobilů.

Spotřebiče s designem od Pininfariny

vestavná trouba pininfarinaKupříkladu italský designérský ateliér Pininfarina vytvořil společně se slovinskou firmou Gorenje již druhou řadu designových spotřebičů pro 21. století. Designu vládnou nepřehlédnutelné, dominantní černé linie, které uprostřed nové spotřebiče protínají. Materiály jsou v neočekávatelných kombinacích chladných, kartáčovaných hliníkových povrchů a lesklých černých skel. Gorenje spotřebiče v podání Pininfariny potvrzují, že chladný kov nemusí studit a studené barvy mohou hřát.

Porsche Design v snídaňové sadě

kávovar porscheSpotřebiče v Porsche designu nabízí Siemens. Automatické espresso Siemens, topinkovače, rychlovarné konvice a kuchyňská váhy nabízejí oblé tvary, jemné křivky, kontrolky v modrém designovém provedení, pohodlné ovládání, funkčnost a hlavně luxus! Kartáčované aluminium zvýrazňuje čistý, nadčasový charakter této kolekce. Nové provedení této řady se zaměřuje především na souhru světla a modrých prvků, které výrobkům Porsche Design Siemens propůjčují punc nadřazenosti a technické vyspělosti a zároveň zlepšují čitelnost všech displejů a kontrolek.

Nestyďte se za ně, vystavte je na odiv!

A technické možnosti designových spotřebičů? V případě těch stylových je dobré sáhnout i po samostatně stojící variantě ( i když se nabízejí i ve vestavné podobě). Sporáky vrcholných designových řad jsou s dotykovým ovládáním trouby a varné desky, u lednic výstražná funkce upozorní, že jste nezavřeli dobře dvířka nebo že teplota v mrazničce je příliš vysoká, pračky se ovládají jedním tlačítkem, displej ukazuje spotřebu vody, čas do konce praní i obsah zbytkové vlhkosti v prádle. A ještě něco: Energie spotřebují skutečné minimum!

olp

 

 
 
rady k nákupuservisy

Rady-Testy.cz

INFOLINKA: 800 100 929   (Po-Pá 8.00 - 17.00)  |  tel.: 596 965 968, e-mail: info@obchody24.cz

URL adresa: https://www.rady-testy.cz/designove-spotrebice-inspirace-v-high-tech-stylu-nejen-pro-muze-

 
Publikování nebo další šíření obsahu serveru rady-testy.cz je bez písemného souhlasu firmy Online nákupy a.s. zakázáno.
(c)  Online nákupy a.s., kontakt: info@rady-testy.cz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace