Úvod > Domácí spotřebiče > Obecné rady > Fagor uvádí na český trh myčky 2+2

Fagor uvádí na český trh myčky 2+2

Fagor představuje nové myčky z řady Effisilent ES2+2X, ES2+2 a ES2+2IT, první myčky na trhu, které mají dvě odnímatelné horní zásuvky na příbory, což zlepšuje možnosti optimálního rozmístění nádobí. 

Tyto speciální zásuvky jsou navíc umístěny přímo pod dvojitým rozstřikovačem, což zaručuje dokonalé umytí, také díky umístění příborů a vysoké teplotě v této zóně myčky.

Praha, 9. února 2011: Výrobce domácích elektrospotřebičů Fagor v březnu tohoto roku uvede na český trh žhavou novinku: myčky z řady Effisilent ES 2+2. Jedná se o první myčky na trhu, které mají dvě zásuvky na příbory, což umožňuje mnohem pohodlnější a praktičtější umístění nádobí a zvyšuje kapacitu myčky, ve které lze nyní umýt až 14 sad nádobí.

Tyto speciální zásuvky na příbory jsou navíc odnímatelné a poskytují tak větší kapacitu a flexibilitu. Dříve bylo potřeba mýt nádobí nadvakrát, protože se do myčky nevešlo, nebo kvůli obavám z jeho poškození. V myčce 2+2 stačí vyjmout jednu nebo obě zásuvky na příbory a je možné pohodlně mýt i vysoké sklenice nebo velké hrnce.

Díky umístění těchto zásuvek na příbory do horní části myčky je nádobí čistější, zvyšuje se účinnost mytí příborů a odstraňování nejodolnější nečistoty je mnohem snadnější. K tomu přispívá dvojitý rozstřikovač, který je umístěný přímo nad příbory, a vysoká teplota v této části myčky.

Myčka je v energetické třídě A-10% a v nejvyšší třídě mytí a sušení, tj A, A. Je vybavena unikátním programem OPTI A, díky kterému lze za pouhých 60 minut umýt naplněnou myčku. Hlučnost myčky je 47 dB(A), spotřeba vody 12 l/cyklus.
K dostání je ve verzi volně stojící v bílé nebo nerezové barvě (s ochranou proti otisku prstů) nebo jako plně vestavný model. Orientační cena je u nerezového modelu 16.990 Kč, bílého 14.990 Kč a plně vestavné myčky 15.990 Kč.


FAGOR ELEKTRO s.r.o. je pobočkou španělské nadnárodní skupiny Fagor, vyvážející svoje výrobky do více než stovky zemí celého světa. Její tým tvoří více jak 12 000 zaměstnanců v 17 zemích a disponuje 13 výrobními závody na třech kontinentech. Skupina Fagor je celosvětovým lídrem v oblasti vestavných indukčních desek, vrchem plněných praček a předním výrobcem vestavných spotřebičů.  Postavení lídra si udržuje ve Španělsku, Francii a také na ostatních trzích výrazně expanduje. Řadí se mezi pět největších výrobců domácích spotřebičů v Evropě.


Charta Bureau PRAGUE, s. r. o.
PR&Communication

 

Partnerské odkazy

 
 
rady k nákupuservisy

Rady-Testy.cz

INFOLINKA: 800 100 929   (Po-Pá 8.00 - 17.00)  |  tel.: 596 965 968, e-mail: info@obchody24.cz

URL adresa: https://www.rady-testy.cz/fagor-uvadi-na-cesky-trh-mycky-22

 
Publikování nebo další šíření obsahu serveru rady-testy.cz je bez písemného souhlasu firmy Online nákupy a.s. zakázáno.
(c)  Online nákupy a.s., kontakt: info@rady-testy.cz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace