Úvod > Domácí spotřebiče > Fény > Foukejte podle pravidel!

Foukejte podle pravidel!

Snad každá žena touží po dokonalém vzhledu a poslední dobou i stále více mužů. K upravenému zevnějšku patří samozřejmě dokonalý účes. Ne každý má však to štěstí vlastnit nádherné husté vlasy od přírody, a tak si musíme při úpravě účesu umět poradit s nejedním pomocníkem. Nejčastěji s fénem na vlasy. Jak ale fén dobře vybrat a správně používat?

Teplota a intenzita

Pokud si pořizujete nový moderní fén na vlasy, u většiny z nich je již automaticky součástí možnost volit více nastavitelných rychlostí a také nastavitelnou teplotu. Pravidlem je, že nižší používané teploty jsou šetrnější k vlasům, i když je občas potřeba použít teplotu maximální. Většina fénů má k dispozici dvě rychlosti a dvě možné teploty, kvalitnější fény mají ovšem rychlosti a teploty tři či čtyři. Poslední dobou se na trhu objevuje i novinka - fény se systémem "Power Protect", která nabízí možnost velmi šetrného použití při 57mi stupních Celsia.

Ionizace

Pokud patříte mezi velmi zaměstnané lidi, kteří rádi šetří čas, určitě oceníte fén s iontovou technologii. Tato technologie funguje na principu působení záporných iontů tak, aby se větší kapky vody rozpadaly ve vlhkých vlasech na malé. Tak se vstřebává při fénování víc vody a tím pádem je průběh fénování rychlejší. Také dochází k hydrataci vlasových váčků, což přispívá k modernímu vyhlazenému efektu vlasů a pomáhá redukovat nežádoucí "krepatění" vlasů a statický náboj ve vlasech. Iontovou technologii upravené vlasy také odrážejí více světla a působí tak lesklejším dojmem. Fény s technologií "Jet turbo boost" zaručují extra rychlé vysoušení.

Difuzéry a další příslušenství

Difuzéry při správném používání Vaše vlasy přirozeně tvarují, zvlní a dodají objem zplihlým či jemným vlasům. Další chytrý doplněk je hubice pro vysoušení a tvarování vlasů - umožní Vám přesně vzduch směřovat při úpravách a formování vlasů kartáčem. Možnost použít fénování chladným vzduchem účes zafixuje, pro lepší styling účesu pomáhá také tzv. ondulační tryska.
Další užitečné funkce jsou např. centrální vypínač, který usnadňuje práci, ať jste levák či pravák, pojistka proti přehřátí přístroje a spousta dalších. Výhodou navíc je, že na našem trhu můžete vybírat z nepřeberného množství stylů a barev, můžete si tedy pořídit fén nejen užitečný, ale i dle svého vkusu.

Na cestách

Pokud vyrážíte na služební cestu nebo na dovolenou, jistě oceníte "cestovní fén", který je skladný, takže se pohodlně vejde do každého zavazadla, má sklopnou rukojeť a většinou ho zakoupíte i s cestovním obalem. Při cestách do zahraničí je dobré pořídit si fén s duálním napětím nebo adaptér. Délka šňůry je i u těchto fénů dostačující (obvykle 1,8m).

Bohatý výběr fénů naleznete např. na www.obchody24.cz.

 

 
 
 
rady k nákupuservisy

Rady-Testy.cz

INFOLINKA: 800 100 929   (Po-Pá 8.00 - 17.00)  |  tel.: 596 965 968, e-mail: info@obchody24.cz

URL adresa: https://www.rady-testy.cz/foukejte-podle-pravidel-

 
Publikování nebo další šíření obsahu serveru rady-testy.cz je bez písemného souhlasu firmy Online nákupy a.s. zakázáno.
(c)  Online nákupy a.s., kontakt: info@rady-testy.cz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace