Úvod > Domácí spotřebiče > Varné desky > Indukční varná deska bez vymezených varných zón

Indukční varná deska bez vymezených varných zón

Profesionální šéfkuchaři vyžadují dokonalou kontrolu nad distribucí tepla a teplotou, ať už pomalu blanšírují rybu, na prudko restují maso nebo pozvolna rozpouštějí čokoládu. Nyní můžete stejné profesionální kontroly nad ohřevem dosáhnout i doma s indukční varnou deskou bez vymezených varných zón Infinite™, navíc vybavenou barevným informativním ovládacím displejem.

Na rozdíl od běžných indukčních varných desek deska Infinite™ nabízí jednolitý varný povrch se čtyřmi samostatnými varnými zónami, které nejsou jednoznačně vymezeny. To znamená, že dokonce ani ty největší hrnce nepřesahují přes okraj plotýnky. Místo toho se teplo rovnoměrně rozvádí do celé nádoby, což přináší dokonalé výsledky. Indukční deska Infinite™ je na trhu unikátní tím, že nevymezuje varné plochy.

Nové vylepšené ovládání

Nyní je varná deska navíc vylepšena novým barevným TFT displejem InfiSight - jedná se o první a největší informativní displej indukční varné desky na trhu - a umožňuje tak přesnější rozpoznání teploty varných zón. Displej také zobrazuje aktivované funkce prostřednictvím intuitivních symbolů namísto pouhých LED světel, jako je tomu v případě běžných varných desek. Díky tomuto barevnému displeji je varná deska Electrolux Infinite™ pro zákazníka srozumitelnější a přehlednější.

S pomocí nového displeje v kombinaci s ovládáním Direct Access je regulace teploty ještě přesnější. Ovládáním Direct Access si zvolíte stupeň výkonu pro každou zónu jediným dotekem a nikoli opakovanými doteky jako u běžné varné desky. Teplotu snadno doladíte pomocí posunutí prstu na stupnici.

Díky vylepšené regulaci teploty můžete na varné desce provádět takové kulinářské úkony, jako rozpouštění čokolády bez vodní lázně. Téměř okamžité dosažení vysoké teploty naopak znamená, že během několika sekund můžete zprudka restovat maso nebo rybu.

Indukce: Zahřívání nádoby, nikoli varné zóny

Indukční technologie nabízí mimořádně citlivou regulaci teploty, protože distribuuje teplo přímo v samotné nádobě. Cívky pod skleněným povrchem vytváří střídavé elektromagnetické pole, které přímo zahřívá nádobu. Teplo se vytváří v samotné nádobě a teplotu lze nastavovat okamžitě - nemusíte hrnec sundávat ze sporáku, aby nepřekypěl.

Další výhodou indukčních varných desek je bezpečnost. Protože se samotná varná zóna nezahřeje, prostoru kolem nádoby se vždy můžete bezpečně dotknout a zbytkové teplo pod nádobou se rychle rozptýlí.

A pokud na varné desce nemáte žádné nádoby, varné zóny se nenahřejí ani tehdy, jsou-li zapnuté. Teplotní čidlo zabraňuje přehřátí a ohřev dle potřeby vypíná.


zdroj: Electrolux 

 
 
rady k nákupuservisy

Rady-Testy.cz

INFOLINKA: 800 100 929   (Po-Pá 8.00 - 17.00)  |  tel.: 596 965 968, e-mail: info@obchody24.cz

URL adresa: https://www.rady-testy.cz/indukcni-varna-deska-bez-vymezenych-varnych-zon

 
Publikování nebo další šíření obsahu serveru rady-testy.cz je bez písemného souhlasu firmy Online nákupy a.s. zakázáno.
(c)  Online nákupy a.s., kontakt: info@rady-testy.cz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace