Úvod > Domácí spotřebiče > Pomocníci do kuchyně > Mikro pekárna - ohřeje, rozmrazí i upeče chléb

Mikro pekárna - ohřeje, rozmrazí i upeče chléb

Jste fanouškem víceúčelových spotřebičů, které v kuchyni ušetří místo? V tom případě je pro vás mikrovlnná trouba Electrolux Mikro pekárna ideální volbou.

Tento šikovný pomocník nabízí více než jen funkci rozmrazování a ohřevu. Dokáže například znamenitě uvařit jídlo či upéct chleba. Zaujme také jeho stylový stříbrný design.

Mikro pekárna nabízí programy vaření pomocí mikrovlnného ohřevu, grilu a/nebo proudění tepla v kombinaci s šesti unikátními programy pečení chleba. Použitím funkce Odložený start si ke snídani můžete dopřát čerstvě upečený chléb. Můžete si zároveň zvolit kapacitu pečení chleba - 800, 1000 nebo 1200 gramů a vybrat si i ze tří stupňů propečenosti.

Spotřebič má 95minutový časový spínač, samozřejmostí je dětská pojistka. Vybrat si lze z desíti programů vaření, ale i jen bleskově nastavit třicetisekundový ohřev.

Jako příslušenství přijde vhod teflonová nádoba na pečení chleba s hnětačkou, oboustranná odměrka - lžíce, odměrka - hrníček a mřížka grilu.

Širokou nabídku mikrovlnných trub najdete na www.obchody24.cz

 

 
 
rady k nákupuservisy

Rady-Testy.cz

INFOLINKA: 800 100 929   (Po-Pá 8.00 - 17.00)  |  tel.: 596 965 968, e-mail: info@obchody24.cz

URL adresa: https://www.rady-testy.cz/mikro-pekarna-ohreje-rozmrazi-i-upece-chleb

 
Publikování nebo další šíření obsahu serveru rady-testy.cz je bez písemného souhlasu firmy Online nákupy a.s. zakázáno.
(c)  Online nákupy a.s., kontakt: info@rady-testy.cz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace