Úvod > Domácí spotřebiče > Obecné rady > Na trh přichází nová řada designových spotřebičů AEG

Na trh přichází nová řada designových spotřebičů AEG

Nová řada spotřebičů Neue Kollektion AEG se vyznačuje čistým designem a také celou řadou nových funkcí pro ještě větší komfort při vaření a mytí nádobí.

V rámci této kolekce budou na český trh v průběhu jarních měsíců uvedeny nové vestavné trouby Maxiklasse™, indukční varné desky AEG MaxiSense™, myčky nádobí ProClean™, odsavače par a kávovary.

„Naše Nová kolekce vychází z myšlenky, že vybavení kuchyně si zasluhuje povýšit na zajímavý a užitečný moderní bytový doplněk, stejně jako třeba souprava hifi nebo domácí kino,“ řekl Hans Strohmeier, senior manažer pro Design, AEG. Vodorovné linie u Nové kolekce propůjčují spotřebičům vzhled dokonalého vzájemného splynutí, zatímco svislé linie vymezují intuitivní ovládací panely. Snaha co nejvíce minimalizovat počet užitých materiálů vede k jednotnému a formálně čistému vzhledu.

Dosáhnout jednoduchosti není vždy snadné. Často se jedná o výsledek zvažování mnoha detailů. Například bílé a černé spotřebiče jsou nyní opravdu čistě bílé nebo čistě černé, a nikoli v kombinaci s nerezovou ocelí. Aby však konečný vzhled působil celistvě, musí být, místo střídání povrchů, lak nanesen na každý díl. Výrobní postup je o to náročnější, ale k dosažení dokonalého výsledků z něj nelze slevit.

Tiché trouby

Unikátní mechanismus softmotion zavírá trouby v naprosté tichosti. Už žádné hlučné bouchání. Tiché dovírání softmotion najdete u všech modelů vestavných trub AEG nové řady Neue Kollektion. Modely jsou čtyři a každý z nich vyniká v něčem jiném:

• Trouba Maxiklasse™ dokáže upéct jakékoli jídlo v libovolné pozici díky rovnoměrné cirkulaci teplého vzduchu.
• Procombi® Steam udělá radost milovníkům zdravého způsobu pečení v páře křupavou kůrkou. Horký vzduch ji vykouzlí i s perfektní barvou.
• Profesionální kuchař by žasl nad precizní samočisticí funkcí u trouby Pyroluxe®Plus.
• Pro všechny méně zdatné gurmány je tu trouba CuliSense®, jež snoubí zkušenosti sta profesionálních kuchařů s jedinečným automatickým energetickým čidlem, které samo určuje dokonalý průběh pečení.

Designéři se zaměřili na minimalistický vzhled ovládání. Dominantní je černý skleněný panel zobrazujicí údaje decentní červenou barvou. Ačkoliv jsou za ovládacím panelem skryty nejvyspělejší technologie, komunikují trouby srozumitelně. Ovládací dotykový panel, u některých modelů doplněný o vyčnívající knoflíky, vydává jednoduché příkazy a celý proces obsluhy je velmi intuitivní.

Nové indukční varné desky

Na rozdíl od běžných indukčních varných desek deska MaxiSense™ z Neue Kollektion nabízí varný povrch se čtyřmi samostatnými varnými zónami, které však nejsou jednoznačně vymezeny. To znamená, že žádný hrnec není příliš malý ani velký, aby přesahoval okraj pomyslné plotýnky. Teplo se rovnoměrně rozvádí do celé nádoby, což přináší skvělé kulinářské výsledky. Indukční deska MaxiSense™ je unikátní deskou na trhu, která nevymezuje varné plochy.

Některé modely indukčních varných desek se mohou pochlubit novým barevným displejem MaxiSight®, který je největší na trhu. Aktivní funkce se na něm zobrazují prostřednictvím intuitivních symbolů místo pouhých LED světel, jako je tomu v případě běžných varných desek. Posuvný systém nastavení teploty DirectTouch umožňuje buď přímou volbu teploty jediným dotykem, nebo plynulým posunováním až na požadovanou úroveň. Regulace je tak mnohem přesnější.

Díky vylepšené regulaci teploty můžete na varné desce pohodlně provádět různé úkony, například rozpouštět čokoládu bez vodní lázně či okamžitě rozpálit pánev k prudkému restování masa.


 

 
 
rady k nákupuservisy

Rady-Testy.cz

INFOLINKA: 800 100 929   (Po-Pá 8.00 - 17.00)  |  tel.: 596 965 968, e-mail: info@obchody24.cz

URL adresa: https://www.rady-testy.cz/na-trh-prichazi-nova-rada-designovych-spotrebicu-aeg

 
Publikování nebo další šíření obsahu serveru rady-testy.cz je bez písemného souhlasu firmy Online nákupy a.s. zakázáno.
(c)  Online nákupy a.s., kontakt: info@rady-testy.cz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace