Úvod > Domácí spotřebiče > Myčky nádobí > Pánové - osvoboďte se! Už se nemusíte ženit jen proto, aby Vám měl kdo mýt nádobí!

Pánové - osvoboďte se! Už se nemusíte ženit jen proto, aby Vám měl kdo mýt nádobí!

Firma AEG spojuje ve svých výrobcích vynikající technickou vybavenost s potřebami praktického života. Nyní přichází na trh s novou, dokonalejší řadou myček nádobí - řadou, která by měla splnit nejen Vaše očekávání komfortu, nevtíravého, ale výrazného designu, ale i technické geniality. AEG přichází s řadou myček FAVORIT.

Řada Favorit

Tato nejnovější řada nabízí mnoho typů myček: např. Favorit 50870, Favorit 60870, Favorit 80870 a jejich o něco štíhlejší společnice Favorit 64860 a Favorit 44860. Ke standardu řady Favorit patří program Aqua-control, který nám velice dobře poslouží, nechceme-li mít z kuchyně brouzdaliště, dále automatické dávkování regenerační soli, průtokový ohřívač, vodní senzor, Turbo sušení s ventilátorem, odnímatelná vrchní deska a přehledné typy displejů (od LED displeje přes prosvícený LED displej až po LCD displej).

Flexibilita, variantnost a spolehlivost

Další funkce, kterými disponují myčky AEG řady Favorit rozhodně práci nepřidělají, zato Vám ji usnadní. Mezi přednosti této řady myček patří to, že jsou všechny uzpůsobeny i pro přípravky 3in1 a mají program pro odložený start (až na typ Favorit 44860). Dalším velice praktickým vybavením je flexibilní vrchní koš a sklopné stojany (Můžete jimi stabilizovat talíře, nebo jejich sklopením vytvořit místo pro šálky či hrnce.) v koši spodním i vrchním. Vrchní koš můžete nastavit podle potřeb i v případě, že je již takřka naplněn, a spodní je navíc vybaven dvojitou zábranou proti překlopení. Bez výhody není ani funkce, která Vás pomocí displeje upozorní na nedostatek čistícího prostředku či soli v myčce.

Nové systémy a velký výběr mycích programů

Myčky nádobí AEG jsou opatřeny novými systémy, které pomohou nejen tomu, aby Vaše nádobí bylo opravdu kvalitně umyto, ale postarají se i o ekonomickou a ekologickou stránku mytí.
Systém SENSORLOGIC sám podle rychlosti ohřevu a průtočnosti vody vypočte její potřebné množství a maximum potřeby elektrické energie. Tím se mohou snížit náklady až o 20%.
Systém HLÍDAČE KVALITY VODY rozhodne o výměně vody podle jejího zakalení a stupně znečištění. Řídí cyklus oplachování, čímž si můžete být jistí, že Vaše nádobí vyndáte z myčky čisté.
Potěšující je také výběr z množství programů mytí. Jediné co musíme udělat je to, že si vybereme ten nejvhodnější program pro náš účel, nebo si zvolíme program automatic, který vše zvládne za nás.

Myčky i pro nejnáročnější zákazníky!

Řada Favorit pokryje širokou škálu potencionálních zákazníků. Svou kvalitou uspokojí i ty nejnáročnější. Každý typ této řady je specifický výběrem prvků. Za všemi typy stojí nejvyšší kvalita použité technologie a jejich vysoký standard.


 

 
 
rady k nákupuservisy

Rady-Testy.cz

INFOLINKA: 800 100 929   (Po-Pá 8.00 - 17.00)  |  tel.: 596 965 968, e-mail: info@obchody24.cz

URL adresa: https://www.rady-testy.cz/panove-osvobodte-se-uz-se-nemusite-zenit-jen-proto-aby-vam-mel-kdo-myt-nadobi-

 
Publikování nebo další šíření obsahu serveru rady-testy.cz je bez písemného souhlasu firmy Online nákupy a.s. zakázáno.
(c)  Online nákupy a.s., kontakt: info@rady-testy.cz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace