Úvod > Domácí spotřebiče > Topinkovače > Pomocník nejen ke snídani

Pomocník nejen ke snídani

Topinkovače jsou dnes ve většině domácností velkým pomocníkem při přípravě rychlých svačinek, snídaní i večeří. Hlavní výhoda je v tom, že topinka připravena v topinkovači není mastná, smažená v přepáleném tuku a navíc se nemůže připálit. Na jaké parametry bychom si při nákupu topinkovače měli dát pozor?

Rozmrazování

Funkce rozmrazování nám umožňuje skladované mražené pečivo během chvilky pohodlně rozmrazit, chuť zůstává přitom čerstvá. Většina topinkovačů tuto funkci má, některé mají dokonce větší otvor pro zasunutí rozmrazovaného pečiva tak, abychom mohli rozmrazit i větší housky a bagety.

Stop tlačítko

tato funkce je potřebná v případě, že jsme nastavili např. vyšší teplotu, než bylo potřeba a pečivo se Vám začíná připalovat. Stop tlačítko umožní okamžité přerušení činnosti přístroje. Dražší topinkovače mají i světelnou či zvukovou signalizaci, která upozorní na konec pečení, či pojistku vypínače.

Další parametry

Další užitečné funkce jsou např. nástavec na pečivo, který zprovozníte vysunutím výsuvné mřížky nad topinkovač a můžete tak např. rozpéct starší pečivo. Jedna z velice praktických funkcí je vyjímatelná miska na drobky - umožňuje Vám čas od času pohodlně vysypat drobky a dno topinkovače vyčistit, hromadění drobků uvnitř topinkovače může totiž způsobit i vzplanutí a následný požár. Některé topinkovače navíc umí rozpékat i starší pečivo, které umístíte na výsuvnou mřížku nad topinkovačem. Lepší topinkovače mají širší štěrbinu na pečivo, do které se pohodlně vejde třeba i bageta.

Nejvhodnější topinkovač si snadno vyberete na www.obchody24.cz.

 

 
 
 
rady k nákupuservisy

Rady-Testy.cz

INFOLINKA: 800 100 929   (Po-Pá 8.00 - 17.00)  |  tel.: 596 965 968, e-mail: info@obchody24.cz

URL adresa: https://www.rady-testy.cz/pomocnik-nejen-ke-snidani

 
Publikování nebo další šíření obsahu serveru rady-testy.cz je bez písemného souhlasu firmy Online nákupy a.s. zakázáno.
(c)  Online nákupy a.s., kontakt: info@rady-testy.cz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace