Úvod > Domácí spotřebiče > Pračky > Pračky Bosch Logixx6 pro malou domácnost

Pračky Bosch Logixx6 pro malou domácnost

Nové pračky Bosch Logixx6 vyperou 5,5 kilogramu prádla. S nízkou spotřebou a všemi pokročilými funkcemi. Co když žijete sami nebo ve dvou a osm kilogramů prádla nedáte dohromady, ani kdybyste do bubnu najednou nacpali celý šatník? Nebo se vám běžná velkokapacitní pračka prostě nevejde do koupelny? Potom značka Bosch s novou řadou praček Logixx6 myslela právě na vás.

Dva modely, které se od sebe liší pouze maximálním počtem otáček při odstřeďování, spojuje kapacita 5,5 kg prádla a hloubka pouhých 470 mm. Nové pračky šetří nejen místo, ale především energii. Na jeden kilogram náplně spotřebují pouze 0,17 kWh, což je o celých 10 procent méně, než u běžných automatických praček ve třídě spotřeby energie A.
O optimální spotřebu vody se při každém praní stará průtokový senzor. Na jeden běžný prací cyklus pračka v průměru vystačí s 39 litry vody.

Programovou výbavou si nové pračky nijak nezadají s osmikilovými kolegyněmi. Nechybí prací programy jako je PowerWash 60 min, extra krátký 15min, mix, vlna a ruční praní, sensitive, jemné/hedvábí, džíny, nebo speciální péče o sportovní dresy nebo o halenky a košile. Díky plnicímu otvoru o průměru 32 cm a dvířkám s úhlem otvírání až 1650 nemusíte mít strach, že větší kusy do spotřebiče nedostanete.

Plně elektronické řízení zaručuje dokonalý výsledek praní. Množstevní automatika sama přizpůsobí množství spotřebované vody a energie hmotnosti náplně. Obsluha je komfortní zejména díky velkému displeji s ukazatelem teploty, zbývajícího času, počtu otáček, průběhu programu a nastavení konce praní. Tlačítka mají jak akustickou, tak optickou odezvu.

Pro vyšší bezpečnost jsou pračky Logixx6 vybaveny několikanásobnou ochranou proti škodám způsobeným vodou. Proti otevření dvířek a přeprogramování lze pračku chránit dětskou pojistkou. 

 
 
rady k nákupuservisy

Rady-Testy.cz

INFOLINKA: 800 100 929   (Po-Pá 8.00 - 17.00)  |  tel.: 596 965 968, e-mail: info@obchody24.cz

URL adresa: https://www.rady-testy.cz/pracky-bosch-logixx6-pro-malou-domacnost

 
Publikování nebo další šíření obsahu serveru rady-testy.cz je bez písemného souhlasu firmy Online nákupy a.s. zakázáno.
(c)  Online nákupy a.s., kontakt: info@rady-testy.cz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace