Úvod > Domácí spotřebiče > Sporáky, trouby a digestoře > Už žádné bouchání dvířek

Už žádné bouchání dvířek

Společnost Electrolux přichází jako první s řadou vestavných multifunkčních trub, u nichž byl použit nový mechanismus zavírání čelních dvířek. Už žádné hlučné bouchání, jen sametově tiché zaklapnutí.

Hospodyňky využívají v domácnosti řadu inteligentních pomocníků, bez nichž si už nedovedou svůj život představit. Bohužel všechny ty chytré přístroje vydávají hluk. Odborníci společnosti Electrolux se snaží tyto zvuky co nejvíce minimalizovat, eventuálně zcela odstranit. Například kovový zvuk zavírajících se dvířek trouby eliminovali tím, že jejich závěsy inovovali tak, aby nevydaly už ani hlásku.

Společnost Electrolux uvádí novou řadu vestavných multifunkčních trub pod něžným názvem VelvetClosing™ neboli tlumené dovírání dvířek. Mechanismus funguje na principu tlumeného dovírání, kdy se dvířka sama pozvolna a nehlučně zavřou. Příprava jídla v troubě tak nyní může probíhat v naprosté tichosti. Ani spící manžel na pohovce nebude mít nejmenší tušení, co se v kuchyni chystá, dokud ho ovšem nevzbudí linoucí se vůně šťavnaté pečeně.

Společnost Electrolux nabízí v této řadě šest modelů vestavných trub; jedna z nich je dokonce vybavena high-tech dotykovým displejem s intuitivním ovládáním InfiSight™, u něhož byla použita technologie TFT (Thin-film transistors zaručující větší kontrast a jasné barvy), stejnou najdeme u indukčních varných panelů. Srozumitelné piktogramy a výrazné barvy spolehlivě provedou krok za krokem přípravou jídla v troubě začátečníka i zkušeného kuchaře či kuchařku.

 

Partnerské odkazy

 
 
rady k nákupuservisy

Rady-Testy.cz

INFOLINKA: 800 100 929   (Po-Pá 8.00 - 17.00)  |  tel.: 596 965 968, e-mail: info@obchody24.cz

URL adresa: https://www.rady-testy.cz/uz-zadne-bouchani-dvirek-

 
Publikování nebo další šíření obsahu serveru rady-testy.cz je bez písemného souhlasu firmy Online nákupy a.s. zakázáno.
(c)  Online nákupy a.s., kontakt: info@rady-testy.cz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace