Úvod > Fotoaparáty > Brašny a pouzdra > Vybíráme fotopouzdro pro focení pod vodou

Vybíráme fotopouzdro pro focení pod vodou

Potápění a fotografování k sobě patří. Není nic lepšího, než se celý den potápět a večer si u sklenky dobrého vína prohlédnout vlastní fantastické záběry z podmořského světa. Má to ale háček, kromě kvalitního fotoaparátu, budete potřebovat i speciální pouzdro. Na trhu jich je v dnešní době dostatek. Nejlepší ceny pak najdete v internetových e-shopech.

Podvodní vodotěsná pouzdra na fotoaparáty jsou určena většinou pro potápění až do hloubky čtyřiceti metrů. Hodí se ale nejen pod vodu, fotografové je ocení všude, kde prostředí fototechnice škodí - třeba tam, kde se hodně práší, nebo hrozí vysoká vlhkost vzduchu. Jsou ideální také pro focení na sněhu a na ledu.

Využijete je tedy nejen v moři, ale také na pláži, v džungli, při vysokohorské turistice, nebo třeba pokud potřebujete zdokumentovat, jak pokračuje stavba vašeho nového domu. K některým pouzdrům můžete přikoupit také podvodní širokoúhlé předsádky, externí blesky a další příslušenství.

Podvodní pouzdra jsou většinou vyráběna přesně na míru konkrétním modelům fotoaparátu, aby byla zachována funkčnost všech tlačítek ovládacího panelu, a zároveň umožněn neomezený pohyb objektivu. Existují i všestranná pouzdra pro focení pod vodou, jsou lacinější, ale fotoaparát se dá pak hůř ovládat.


Velký výběr fotoaparátů a příslušenství na www.obchody24.cz

 

Partnerské odkazy

 
 
rady k nákupuservisy

Rady-Testy.cz

INFOLINKA: 800 100 929   (Po-Pá 8.00 - 17.00)  |  tel.: 596 965 968, e-mail: info@obchody24.cz

URL adresa: https://www.rady-testy.cz/vybirame-fotopouzdro-pro-foceni-pod-vodou

 
Publikování nebo další šíření obsahu serveru rady-testy.cz je bez písemného souhlasu firmy Online nákupy a.s. zakázáno.
(c)  Online nákupy a.s., kontakt: info@rady-testy.cz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace