Úvod > Domácí spotřebiče > Lednice (ledničky, chladničky), mrazáky > Žhavá novinka: chytrá chladnička s internetem

Žhavá novinka: chytrá chladnička s internetem

Můžete si ve vaší chladničce prohlídnout internetové stránky? I tuto možnost přináší futuristická chladnička Electrolux Infinity I-Kitchen, na jejímž dotykovém displeji si zároveň můžete vybrat z 600ti receptů.

Brazilská pobočka Electroluxu letos na podzim představila futuristickou chladničku Infinity I-Kitchen. Jedná se v podstatě o křížence počítače s připojením na internet a funkční chladničky s celkovým objemem 542 litrů. Její paměť obsahuje 600 receptů a ty jsou rozděleny do sedmi skupin, zahrnujících předkrmy, hlavní jídla i koktejly.

Na displeji s rozlišením 480x800 pixelů si můžete zkontrolovat diář nebo prohlížet fotografie a samozřejmě také ovládat vychytané funkce chladničky (například nastavit různou teplotu v různých sekcích). Produkt také obsahuje aplikaci, která nabízí 50 tipů k usnadnění života uživatele, jak podporovat pohodu a přispět k zachování životního prostředí.

Jako operační systém chladnička využívá Linux a dalšími technickými prvky je paměť 128 MB RAM, displej s rozlišením 480x800 pixelů a 400 MHz procesor Freescale i.MX25.

Velký výběr moderních chladniček a mrazniček na www.obchody24.cz

 

 
 
rady k nákupuservisy

Rady-Testy.cz

INFOLINKA: 800 100 929   (Po-Pá 8.00 - 17.00)  |  tel.: 596 965 968, e-mail: info@obchody24.cz

URL adresa: https://www.rady-testy.cz/zhava-novinka-chytra-chladnicka-s-internetem

 
Publikování nebo další šíření obsahu serveru rady-testy.cz je bez písemného souhlasu firmy Online nákupy a.s. zakázáno.
(c)  Online nákupy a.s., kontakt: info@rady-testy.cz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace